2017 CNR Boat Show

Yerli ve yabancı deniz tutkunlarının değişmez adresi “CNR Avrasya Boat Show-Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”, 10 Şubat 2017 tarihinde VIP açılış günü ile önce medya mensuplarını, iş ve sanat dünyasından özel konuklarını ağırlayacak. CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan fuar, 11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında tüm ziyaretçilere açık olacak.

Her türlü teknenin sergileneceği fuarda, amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler de yer alacak. CNR Avrasya Boat Show’da Princess, Sealine, Hanse, Azimut, Moody, Prestige, Dufour, Jeanneau, Azuree, Sunseeker gibi dünya markalarının en iddialı motoryat ve yelkenlileri sergilenecek. Ayrıca amatör balıkçılık malzemeleri, deniz tekstil ürünleri, dalgıç malzemeleri, şişme bot, jetski gibi denizcilik sektörünü ilgilendiren her türlü donanımı bulmak mümkün olacak.

Uluslararası Boat Show Organizatörleri Federasyonu (IFBSO) ve Uluslararası Denizcilik Endüstrisi Dernekleri Konseyi (ICOMIA) üyesi olan CNR Avrasya Boat Show; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KOSGEB ve İMEAK Deniz Ticaret Odası tarafından da destekleniyor.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir